Modus | Home page

Poslední šance zaregistrovat se na matchmaking event EU-Singapur v říjnu 2022

Novinka

ECCP zve na akci EU-Singapur Matchmaking Event, která se bude konat dne 19. října 2022 v rámci Industrial Transformation ASIA-PACIFIC (ITAP) 


Akce poskytne účastníkům jedinečnou příležitost propagovat výměny mezi klastry (C2C), Cluster to Business (C2B) a B2B (Business to Business).

Registrace jsou nyní otevřeny pro Klastrové organizace a malé a střední podniky ze zemí EU a COSME, které se k nám chtějí připojit v Singapuru.

 

Lhůta pro registraci je 30. června 2022.

K naší evropské delegaci se připojí vybrané klastrové organizace a malé a střední podniky z různých průmyslových odvětví. Vezměte prosím na vědomí, že pro financování jsou způsobilé pouze klastry. 

 

Před akcí se bude konat přípravný webinář, aby se účastníci dozvěděli více o kontextu země a o tom, jak budovat profesionální vztahy. Bude následovat technický webinář, který pomůže s praktickými aspekty akce matchmakingu. 

 

Během samotné akce také uspořádáme seminář za účelem výměny znalostí o tom, jak podpořit spolupráci mezi EU a Singapurem, a také několik setkání mezi členy delegace a singapurskými organizacemi.

 

Více podrobností naleznete zde.

 

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás na adrese eumatchmaking@clustercollaboration.eu