Modus | Home page

Ukrajina: obchodní výzvy, příležitosti a jednotný trh EU 8. června 2022, 8:30 – 10:00 SEČ

Novinka

Evropská unie pracuje na integraci ukrajinských podniků do jednotného trhu EU


Dvoustranné výměny mezi ukrajinskými a evropskými klastry v minulých týdnech ukázaly, že existují obchodní příležitosti pro obě strany (například v zemědělsko-potravinářském, stavebním, pokročilém výrobním nebo textilním sektoru). Ukrajinské společnosti hledají nové zakázky a obchodní příležitosti a mohly by být zajímavými partnery pro evropský průmysl.


V této souvislosti pořádá European Cluster Collaboration Platform jménem Evropské komise, DG GROW, EU Clusters Talk „Ukrajina: Obchodní výzvy, příležitosti a jednotný trh EU“ dne 8. června 2022, 8:30–10: 30 SEČ, mluvit o akcích Evropské komise na integraci ukrajinských podniků do jednotného trhu EU. Uslyšíte o kapacitách ukrajinského průmyslu od samotných ukrajinských zástupců a podíváme se na dopad války na ukrajinské sociální podniky a jejich schopnost podporovat občanskou společnost a místní podniky.

Jako řečníky přivítáme Maive Rute, zástupkyni generálního ředitele a vedoucí Task Force for Supply Chains při DG GROW, Evropské komise, a Alexandra Yurchaka a Olgu Trofymovou z Ukrajinské klastrové aliance.


Zaregistrujte se k účasti na Talk

Předběžná registrace na tuto akci je povinná do 8. června, 7:30 SEČ.

Tato EU Clusters Talk je otevřena účastníkům z Evropské unie a zemí SMP a COSME. Souhlas s účastí na sezení bude udělen individuálně. K registraci použijte svou firemní e-mailovou adresu (tj. žádné adresy gmail apod.).